TOP 5 STYLIZACJI ŚLUBNYCH 2022/2023 / #WRÓBELHAIRSTYLIST


No cześć ! _


Pewnie zastanawiacie się które ze stylizacji ślubnych są najczęstszym wyborem Panien Młodych ? 

_Otóż właśnie przedstawiam Wam TOP 5 stylizacji ślubnych na sezon 2022/2023 ! _1. Pierwszy i niezaprzeczalnie najczęstszy wybór Panien Młodych to włosy rozpuszczone ! 
Zarówno w wersji mega wygładzonej tj.proste i gładkie włosy, jak i dopieszczonych gładkich falach czy roztrzepanych falach w stylu boho. 


2. Drugi najczęstszy wybór to niskie upięcia oraz koki. Niezaprzeczalnie najwygodniejsza i najbardziej komfortowa stylizacja dla "wygodnych" Panien Młodych. 

3. Warkocze w wersji boho ! 
I tutaj możemy poszaleć! 
Kucyki z warkoczami, rozpuszczone włosy z delikatnymi warkoczami puszczonymi z tyłu, stylizacja z warkocza z efektem wianka, duże luźne objętościowe warkocze z kwiatami... ahh tutaj jest tyle możliwości. 4. Pół podpięcia włosów. 
Propozycja dla niezdecydowanych Panien Młodych, które wahają się między rozpuszczonymi, a spiętymi stylizacjami. Stylizacje tego typu są wygodne, ale i również bardzo efektowne. 
Stylizacje z pół podpiętymi włosami pasują do absolutnie każdego stylu. Zarówno boho, glam jak i rustykalnego ! 5. I na miejscu piątym znajdą się obowiązkowo kucyki ! 
Kucyki w wersji glam oraz boho są dosyć częstym wyborem przyszłych Panien Młodych.
Można je pięknie ozdobić opaską, kwiatami, ale i piękną jedwabną czy muślinową wstążką. 
Pięknie wyglądają w połączeniu z suknią która ma mocno odsłonięte plecy. 

Komentarze