Ślubne ozdoby i akcesoria do włosów 2022/2023

 
Ślubne ozdoby i akcesoria do włosów 2022/2023

W tym wpisie, przedstawię Wam akcesoria, które z pewnością dodadzą szyku i wyjątkowości Twojej stylizacji. .

.

.


W zależności od tego jaką stylizacje wybierzesz na ślub dobrze jest wcześniej zrobić mały "research" wszystkich dostępnych  możliwości. .

.

.Z czego możemy wybierać? 

Najbardziej popularne z dostępnych są : OPASKI

KOKÓWKI 

GRZEBYKI

SPINKI

KWIATY (PREPAROWANE I ŻYWE) 

WSTĄŻKI I KOKARDY

FASCYNATORY 

TIARY

.

.

.

TOP 4 NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANYCH .

.

.


  1. Jednym z najczęstszych wyborów Panien Młodych są w dalszym ciągu akcesoria z cyrkoniami i kryształkami. Do wyboru mamy w szczególności opaski, kokówki, spinki. Dobrze jest dopasować ozdobę do włosów do wcześniej już wybranej biżuterii, by wzory zbytnio się nie mieszały. 

2. W drugiej kolejności z racji wszechobecnego i królującego od kilku sezonów stylu boho najczęstszym wybieranym dodatkiem do włosów są kwiaty. Kwiaty żywe, suszone czy tez preparowane. Świetny dodatek do koków oraz włosów rozpuszczonych. Dużo możliwości jeżeli chodzi o kompozycje z kwiatów : wianki, pół wianki, pojedyncze kwiaty, grzebyki, kokówki itp. 3. W trzeciej kolejności coraz częściej pojawiają się akcesoria z tkanin. Tkaniny jedwabne, woale itp są niezwykle szykowne i eleganckie. Akcesoria najczęściej dostępne to formowane jedwabne kwiaty w ozdobach do włosów czy kolczykach, wstążki do kucyków, fascynatory. 


4. Kolejną rzadziej spotykaną opcja ale niezwykle efektywną są tiary. Tiary czy korony to akcesoria pasujące do kobiet które marzą o efekcie wow i chciałyby się poczuć jak księżniczki w tym wyjątkowym dniu. 
Jeżeli podobał Ci się ten post polub go lub udostępnij na social mediach. 


Zapraszam Cię też na @malgorzatawrobel_hair Komentarze